iq aluminyum logoIQ Alüminyum, Architect at Work İstanbul’da

Mekanlarınıza kaliteli ve yenilikçi ürünler sunan IQ Alüminyum, 1-2 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Architect at Work İstanbul Fuarı’nda yer aldı.

 

 

 

 

iq aluminyum 61a

Teknolojiyi yakından takip ederek farklı tasarımlarla mekanları güzelleştiren, mimaride kişisel tarzın uygulanmasına olanak sağlayan ürünleri ile dikkat çeken IQ Alüminyum, uzun yıllardır Avrupa’daki başarısı ile tanınmış ve uluslararası bir marka haline gelen Architect at Work’te mimarlar, tasarımcılar, sanatçılar ve daha birçok profesyonelle bir araya geldi. 

Açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratarak, uzun süreli iş birliktelikleri oluşturan ve en önemlisi profesyonel bayi ağı ile müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutan IQ Alüminyum’un tüm vizyonunu yansıttığı standına bu yıl da ilgi büyüktü. IQ Alimünyum, tasarım ve teknolojiyi biraraya getirerek geniş açıklıklar için uygulanan katlanır kapı sistemi Vival Plus ile ilgi odağı oldu. 

IQ Alüminyum Satış ve Pazarlama Müdürü Hakan NURHAN Architect at Work İstanbul’da yer almaktan duyduğu memnuniyeti belirtirken “Profesyonellerle bir arada olmak, onlar ile fikir alışverişinde bulunmak bizi mutlu etti. Bu platformların hem bize hem de ziyaretçilere çok faydası olduğu düşüncesindeyim. Fuara katıldığımız Vival Plus’a olan ilginin büyüklüğü ise bizi ayrıca sevindirdi” dedi.

 

IQ Aluminum Is At Architect At Work İstanbul

Offering quality and innovative products to your locations, IQ Aluminum attended Architect at Work İstanbul Fair, having been organized on November 1st-2nd at İstanbul Fair Center.

 

iq aluminyum 61b

 

Powered by OrdaSoft!