sercair logoTemiz Hava Teknoloji Markası Sercair, Türkiye Pazarında Büyümeye Devam Ediyor!

Kapalı alanlarda daha kaliteli bir yaşam alanı yaratmak hedefiyle, Türk girişimciler tarafından ABD’de yazılım alt yapısı geliştirilen Sercair, Kasım itibariyle bayi hedefine ulaştı. 2020’de, bayi sayısını 200’e çıkarmayı hedefleyen Sercair’in birbirinden farklı hava temizleme cihazlarının görevini tek bir teknolojide birleştiren akıllı çözümleri, restoran ve kafelerin ihtiyaçları çerçevesinde yepyeni bir inovasyonla birleşti.

 

Kafe ve restoranlara özel olarak üretilen Sercair Core Pure, daha güçlü fan sistemi ve sigara dumanını dışarıya atmaya programlanmış teknolojisiyle markanın bayileri tarafından da büyük ilgi gördü. Türkiye pazarında geniş bayi ağı ve yepyeni teknolojik ürünleriyle dikkat çeken marka, Avrupa ve Amerika pazarında da görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

 

 

sercair 79b

 

Sercair, 2020’de 200 Bayiye Ulaşmayı Hedefliyor! 

Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Ankara’yı pilot bölge olarak seçen ve üç yıllık süreçte hedefledikleri geniş bayi ağı sayına ulaşan Sercair, 2020 yılı sonunda bu sayıyı 200’e çıkarmayı ve dünya genelinde 1.000’e yakın iştirake ulaşmayı hedefliyor. Sercair’in iç mekân hava temizliği sektöründe nasıl bir gelişim göstereceği ise tüm sektör öncüleri tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor.

Sercair’den, Havalandırma Sorunuyla Uğraşan Kafe ve Restoranlara Büyük Konfor

Özellikle kış aylarında iç mekânların havalandırması konusunda çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalan restoran ve kafelerin, hem müşterilerin konforunu bozan hem de büyük enerji kaybına neden alan problemlerine, Sercair’in yeni teknolojisi CORE PURE modeli yepyeni bir temiz hava konforu vaat ediyor. Akıllı cihazlarla ölçümlenebilir temiz hava teknolojisiyle, restaurant ve kafe müşterilerinin kaliteli zaman geçirmesini de sağlayan Sercair Core, maliyet faktörü açısından işletmecilerin de yüzünü güldürüyor. 

Sercair Dünya Pazarında da Görücüye Çıkıyor

Almanya’da ve ABD’de sektör öncüsü firmalarla distribütörlük anlaşması imzalayan ve dünya lideri markalarla private label anlaşması yapan firmanın geliştirdiği akılcı çözüm, başta hava kirliliğinin ön plana çıktığı ülkeler olmak üzere tüm dünyada sektörü yatırımcılarının merceğine girdi. Yurt dışı faaliyetleri kapsamında, geçtiğimiz yaz Atlanta’da Glass Build America fuarına katılan ve burada gördüğü büyük ilginin yanı sıra, fuarın en teknolojik ürünü seçilen hava temizleme çözümlerini tanıtma fırsatı bulan Sercair, Kasım 2019’da AMERİKA’da düzenlenecek Green Build fuarında’nda, Ocak 2020’de ise Las Vegas’ta CES Fuarı’nda, 2020 Mart ayında Nürnberg’de düzenlenecek Fensterbau Fuarı’nda ve Türkiye’deki Avrasya 2020 fuarına görücüye çıkacak.

Sercair, Clean Air Technology, Developed by Turkish Entrepreneurs, Expands into the US and European Markets by a 30 Million-Lira Giant Investment!                                      

Sercair the software infrastructure of which has been developed by Turkish entrepreneurs for the purpose of creating high-quality indoor living spaces made a fast entry into air cleaning market in Turkey and the world. 40% of the 30-million TL investment of Sercair, the only innovative and patented product that combines the functions of different air cleaning devices in a single technology was spent for the R&D process.

sercair 79b

 

Powered by OrdaSoft!