saltcam logoSalt Cam Geleneksel Aile Buluşması Yapıldı

Salt Cam, 4–6 Ekim 2019 tarihleri arasında Mersin Liparis Resort Otel’de bir araya gelen bayilerine bir tatil organizasyonu havasıyla geçen etkinliklerle unutulmaz anlar yaşattı.

 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Salt Cam “Aile Buluşması”nın ilk gününde Salt Cam’da öğle saatlerinde barbekü partisi yapıldı. Akşam saatlerinde canlı müzik eşliğinde vakit geçiren davetlileri,  Salt Cam Yönetim Kurulu Başkanı Metin SALT hoş geldiniz konuşmasıyla karşıladı.

2. gün, Metin SALT’ın piyasalar ve sektör üzerine konuşmasının ardından ekonomist Cenk İNCEOĞLU’nun ekonomi ile ilgili görüşleri dinlendi ve Trakya Cam Sanayi İş Ortakları Gelişim Müdürü Sefa ERTAN ısı camın enerji verimliliği üzerindeki etkileri için bir konferans verdi. Daha sonrasında bayiler serbest zamanda eğlenceli saatler geçirme fırsatı da buldu okey ve tavla turnuvaları sonrası dileyen misafirler denize girip tatilin tadını çıkardılar.

Akşam saatlerinde gala gecesi için Salt Cam ekibinin hazırlamış olduğu konser eşliğinde yemek yenildi. Daha sonra çekilişle çeşitli hediyeler dağıtıldı. Dereceye giren müşterilere plaket takdim edildi. Ödül töreninde, yurtiçi ve yurtdışında sektörümüzü yayınladığı Win&ART Proje, ALU&Art ve Yurtdışı özel dergileri ile başarıyla temsil eden Kemalettin AKSÖZ’e de bir plaket verildi. Okey ve tavla turnuvalarının birincilerine de ödülleri takdim edildi. Canlı müzik ve danslarla eğlence geç saatlere kadar sürdü.

Son gün ise öğleden sonra yapılan barbekü partisi ile aile buluşması sona erdi. Seneye tekrar buluşmak dileğiyle davetliler mutlu bir şekilde, enerji depolayarak ayrıldılar. 

Salt Cam Traditional Family Meeting has Been Done

Between 4-6 October 2019 at Mersin Liparis Resort Otel Salt Cam organized an  unforgettable avtivity in the atmosphere of holiday with their dealers.

 

saltcam gezi 2019

 


 

 

Free Joomla Lightbox Gallery
Powered by OrdaSoft!