on1 logo

Otomatik Kapıda On1 Dönemi  

On1 Era In Automatic  Door

 

on1 01

İçinde bulunduğumuz 2016 yılının başında otomatik kapı ve geçiş sistemleri sektörüne etkili bir giriş yapan On1 Otomatik Kapı hedef ve yatırımlarıyla ses getirecek çalışmalara imza atıyor.

Otomatik kayar kapılar, teleskopik kayar kapılar, otomatik döner kapılar, dairesel ve eğrisel döner kapılar, manuel sürme kapılar, otomatik bariyer ve turnike sistemleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan On1 Otomatik Kapı farkını mimari detaylar ve esnek kullanım olanaklarıyla ortaya koyuyor.

Alüminyum yapı sektörünün tecrübeli isimleri Necdet ERSOY ve Şevket ŞİMŞEK ortaklığıyla ortaya çıkan On1 Otomatik Kapı markasının sloganı olan ise “Her Zaman Açık, Her Zaman Bir Numara”.

Tecrübeli ve dinamik kadrosuyla sene sonuna kadar yurt dışı satışlarını % 30’lara ulaştırmayı, orta vadede otomatik geçiş sistemlerinde Türkiye’nin en  geniş ürün yelpazesine sahip olmayı, uzun vadede sektöründe Türkiye’de “Bir Numara”, Dünya’da en bilinir marka olmayı hedefleyen On1 Otomatik Kapı yatırımlarıyla büyümeye  devam ediyor.

 

On1 Automatic Door founded at the beginning of the year 2016 which makes an effective entry to the automatic door and entrance systems industry is undertaking major operations within its objectives and investments.

On1 Automatic Door has a wide product portfolio including automatic sliding doors, telescopic sliding doors, automatic revolving doors,  circular  and  curvilinear revolving doors, manual sliding doors, automatic barriers and turnstile systems and reveals its difference with architectural details and flexible usage possibilities.

Senior names of  aluminium construction industry Necdet ERSOY and Şevket ŞİMŞEK stand behind the brand On1 Automatic with the motto “Alwalys On, Always Number One”.

On1 Automatic Door’s experienced and dynamic team aims to bring up export sales 30%s of total revenue until the end of the year, having widest automatic entrance system product range in Turkey in medium-term and being “Number One” in Turkey, best known brand in the world in its industry in longterm. Company continues to grow with its investments which are parallel with these goals.

Powered by OrdaSoft!