r+t asiaR+T Asia’ya Genel Bakış

24 -26 Şubat 2020 tarihleri arasında Şangay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan R+T Asya’nın birinci sınıf B2B fuarı sektör profesyonellerini ve medyayı bir kez daha bir araya getirecek.

 

Fuarda her yıl pencere kaplamaları, güneşlikler ve panjurlar, dış alan güneşten korunma sistemleri, sarmal panjurlar, endüstriyel kapı ve geçiş sistemleri, garaj ve otopark sistemleri, otomatik kapılar ve diğer ilgili ürünlerin imalatçıları ve satıcıları bir araya geliyor.

16. defa düzenlenecek olan fuarın organizatörleri, “katılımcı taahhütleri ve ziyaretçi ön kayıtlarının rekor bir hızda gerçekleştiğini” ifade ediyor. “Fuarın yüzlerce katılımcısı arasında Yuma, Wistar, Dooya, Ruixiang, Bofu, Wintom, A-OK ve Novo gibi tanınmış Çinli firmaların yanı sıra Vertilux, Dongwon Industry, Winplus, Kirayteks Tekstil, Ateja Tritunggal, Recasens ve Tachikawa gibi büyük uluslararası şirketler ve dünyanın dört bir yanından gelen diğer pek çok firma yer alıyor.”

Online kayıt yaptıran ziyaretçiler, katılımcıların Asya pazarına yönelik en yenilikçi ürünlerini sergilediği, Şubat 2020’de görücüye çıkan en yeni ürünlerin neler olacağını fuardan önce öğrenme imkânı sağlayan InnovAction kampanyasından online olarak yararlanabilecek.

Yaklaşan fuarın teyit edilen katılımcı listesi, ne kadar geniş bir yelpazede ürünlerin sergileneceğini ortaya koyuyor:

Jiangsu Deper Door Control Technology, Shanghai Fastlink Door, Nanjing Garraf Energy Saving Products, Guangzhou New Shelter Tent Technology, Shantou Zhenneng Ultrasonic Machines Factory, Jiangsu Zhongcheng Building Material Group, Shenzen Zhongtian Door en yeni ürünlerini sergilemeyi bekleyen firmalardan yalnızca birkaçı.

 rt qr

R+T Asia Preview

To be held at the Shanghai New International Expo Center from February 24-26, 2020, R+T Asia’s world-class B2B show will again bring together industry professionals and media. The event is an annual highlight for manufacturers and sellers of window coverings, blinds and shades, external sun protection systems, roller shutters, industrial doors and gates, garage and parking systems, automatic doors, and related products.

 

Powered by OrdaSoft!