Bu site herkese açık bir sitedir. 

1- Tüm üyeler için verilen hizmetler, Gelişmiş Üyelik durumlarında veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
2- En güncel haberlere herkesten önce ulaşmak için abonelik formuna mail adresi girilmelidir.
3- Kişisel bilgileriniz gizli tutulacak olup, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

UYARI
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
a) Sitelerimizin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
b) Sitelerimizde yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

İÇERİK
Sitede sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. Site içeriğinde yer alan bütün yazı, grafik, fotoğraf, video, animasyon, seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Mimart Yayıncılığın izni olmadan link vermek yasaktır. Mimart Yayıncılık her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir

Sitelerimizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, site hizmetlerini geliştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amaç, sitenin talep edilen özelliklerde olması ve site gelişimini sağlamaktır.

ÇEREZ KULLANIMI
Sitelerimizde google'a uyumluluk (Google Analytics), sayfaların hızlı açılmasını sağlayabilmek için tarayıcı/aygıt türü, kullanılan işletim sistemi, referrer URL, IP adresi ve sunucu sorgusunun saati gibi bilgileri saklıyoruz. Websitemizde yer alan çerezler bu izinli Pazarlama mesajlarını verebilmek, içerik optimizasyonu sağlayabilmek için kullanılır.

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır. Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

alu


win2


ozel logo


album logo

 

 2018 FUAR ALBÜMÜ

album18kpk  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmoblissuu


 2017 FUAR ALBÜMÜ

kpk album2017  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu

 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2015 FUAR ALBÜMÜ

albüm 2015  İNDİR Mobil / Tablet >  Tbmobl


 2014 FUAR ALBÜMÜ

album 2014  


 2013 FUAR ALBÜMÜ

album 2013  


 2012 FUAR ALBÜMÜ

album2012  Dergilerimiz E-Dergi Formatındadır.

pdf indir İndir > mobil / tablet ... Nerede ? Cihazınızda downloads/indirilenler klasörüne bakınız.

kemalbeysmll

Yılın Son Çeyreğinde Sektörümüzdeki Gelişmeler

2018 yılının sonlarına yaklaştığımızda, içinde bulunduğumuz zorlu sürecin en kısa sürede toparlanacağı umudunu taşıyarak bu zor günlerin yatırım, üretim ve ihracat ile aşılacağını biliyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu tüm koşullara rağmen Win&ART PROJE ve ALU&Art dergileri olarak 2018 yılını kendimize belirlediğimiz hedefler doğrultusunda tamamlamaya devam ediyoruz.

Bu yılın son çeyreğinde katıldığımız ve katılacağımız fuarların, toplantıların, konferansların vb. tüm etkinliklerin haberlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Batum Ticaret Ataşesi Mikail DEVELİOĞLU’nu ziyaret ederek ekonomi ve sektörümüzle ilgili görüşmelerde bulunduğumuz bu sayımızda; sektörümüzle ilgili tüm gelişmelerin yer aldığı haber içeriklerimiz ile siz değerli okuyucularımızla bir kez daha buluşuyoruz.

Yurtiçinde İstanbul Ankiros, Kauçuk, İntermob, PlastEuraisa, İzmir Yapı Zirvesi, Antalya Yapı, Architect@work fuarlarında yer aldık. Yurtdışında ise 9-11 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Aluminium 2018’de fuarın tek Türk medya partneri olarak 12. holde F52 no’lu standımızda sektör profesyonelleriyle bir araya geldik. Ardından 23-26 Ekim tarihleri arasında yine Düsseldorf’ta düzenlenen Glasstec Fuarı’nda yerimizi aldık. Dubai’de düzenlenen Windows-Doors-Facades, İspanya/Madrid Veteco, Fas/Kazablanka S.I.B ve Cezayir Best5 Fuarlarında Yurtdışı Özel Sayılarımızın dağıtımını gerçekleştirdik.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden tek Türk yayın kuruluşu olarak 2019 yılında da fuarlara katılmaya devam edeceğiz. Yılın ilk sayıları ile sektörümüzün en önemli fuarlarından olan Almanya’nın Münih şehrinde 14-19 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek BAU Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’nda; yurtiçinde İnşaat Konut Konferansı’nda ve Adana İnşaat Fuarı’nda bulunacağız. Yurtdışı Özel Sayılarımız ile de Polonya /Poznan Budma, Ukrayna/ Kyiv InterbuildExpo, İran/Tahran Dowintech fuarlarında yer alarak siz sektör paydaşlarımızın temsilcisi olmaya, birçok başarılı projelerde marka bilinirliğimizi sağlamaya devam edeceğiz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yıldönümünü kutladığımız bugünlerde Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü de ölümünün 80. yıldönümünde saygı ve minnetle anıyoruz.

Tarafsızlık ilesinden ödün vermeden devam ettiğimiz yayıncılık hayatımızda bizden desteğini esirgemeyen siz sektör paydaşlarımıza teşekkürlerimizi iletir; 2019 yılının sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir yıl olmasını dileriz.

imza

 

YURTİÇİ FUARLAR / domestic fairs

yurticifuar

 

YURTDIŞI FUARLAR / overseas fairs

yurtdisifuar

Partnerlerimiz/ our partners

partner

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Powered by OrdaSoft!