Bu site herkese açık bir sitedir. 

1- Tüm üyeler için verilen hizmetler, Gelişmiş Üyelik durumlarında veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
2- En güncel haberlere herkesten önce ulaşmak için abonelik formuna mail adresi girilmelidir.
3- Kişisel bilgileriniz gizli tutulacak olup, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

UYARI
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
a) Sitelerimizin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
b) Sitelerimizde yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

İÇERİK
Sitede sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. Site içeriğinde yer alan bütün yazı, grafik, fotoğraf, video, animasyon, seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Mimart Yayıncılığın izni olmadan link vermek yasaktır. Mimart Yayıncılık her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir

Sitelerimizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, site hizmetlerini geliştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amaç, sitenin talep edilen özelliklerde olması ve site gelişimini sağlamaktır.

ÇEREZ KULLANIMI
Sitelerimizde google'a uyumluluk (Google Analytics), sayfaların hızlı açılmasını sağlayabilmek için tarayıcı/aygıt türü, kullanılan işletim sistemi, referrer URL, IP adresi ve sunucu sorgusunun saati gibi bilgileri saklıyoruz. Websitemizde yer alan çerezler bu izinli Pazarlama mesajlarını verebilmek, içerik optimizasyonu sağlayabilmek için kullanılır.

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır. Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

alu


win2


ozel logo


album logo

 

 2018 FUAR ALBÜMÜ

album18kpk  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmoblissuu


 2017 FUAR ALBÜMÜ

kpk album2017  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu

 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2015 FUAR ALBÜMÜ

albüm 2015  İNDİR Mobil / Tablet >  Tbmobl


 2014 FUAR ALBÜMÜ

album 2014  


 2013 FUAR ALBÜMÜ

album 2013  


 2012 FUAR ALBÜMÜ

album2012  Dergilerimiz E-Dergi Formatındadır.

pdf indir İndir > mobil / tablet ... Nerede ? Cihazınızda downloads/indirilenler klasörüne bakınız.

 

YURTİÇİ FUARLAR / domestic fairs

yurticifuar

 

YURTDIŞI FUARLAR / overseas fairs

yurtdisifuar

Partnerlerimiz/ our partners

partner

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

kemalbeysmll

Bayramınız Kutlu Olsun!

Siz değerli okuyucularımıza, sektörde yaşanan tüm gelişmeleri aktarmak için dopdolu haber içerikli bir yeni sayımızı daha tamamlamış bulunuyoruz. Sektörümüzü temsil eden markalar sezona yoğun bir şekilde hazırlanırken, bir yandan da Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla iftar organizasyonları düzenlediler.

Biz de yerel ve uluslararası ticari platformaların vazgeçilmez lider yayın kuruluşu olarak; fuarların, basın toplantılarının, ödül törenlerinin, sektör zirvelerinin, sektörümüze yön veren markaların nabzını tuttuk.

Bu son sayımızda yine devamlı olarak katıldığımız yurtiçi ve yurtdışı fuarlardan izlenimlerimizi bulacaksınız. Yurtiçinde China Homelife Turkey ve Turkeybuild İstanbul fuarlarında yerimizi alarak sizleri geniş kitlelere ulaştırmaya devam ettik. Bu yıl 41’incisi düzenlenen Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı her sene olduğu gibi yapı sektöründe kendini ispatlamış firmaları bir araya getirdi ve fuar süresince farklı seminer ve kokteyllere de ev sahipliği yaptı. Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük, dünyada ise 5 büyük yapı fuarından biri olan yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri fuarı Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı’nı bu sene 85.923 kişi ziyaret etti.

Yurtdışında ise 38. Yurtdışı Özel Sayımız ile Sırbistan Seebbe, Cezayir Batımatec ve Gürcistan Kafkasya fuarlarında tek Türk yayın kuruluşu olarak yerimizi alarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ettik. Katıldığımız fuarlarda yerli ve yabancı firmalar ile temaslar kurarak ticari alanda birbirleriyle görüşmelerine katkıda bulunduk.

Siz dergilerimizin yeni sayılarını incelerken biz, Ağustos ayında İran Tahran’da düzenlenecek olan Confair Yapı Fuarı için 39. Yurtdışı Özel sayımızı; Eylül ayında Ukrayna / L’viv’de düzenlenecek olan Windo L’viv Fuarı ve Dubai’de düzenlenecek olan Windows&Doors&Facade Fuarı için de 40. Yurtdışı Özel Sayımızı hazırlıyor olacağız. Bu özel sayılarımızda siz de yer almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her geçen yıl sektörümüze haber ve reklamlarıyla değer katan ALU&Art ve Win&ART Proje dergilerimizi tercih eden, bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç bilir, geçtiğimiz Ramazan Ayı’nın huzur ve bereket getirdiği düşüncesiyle Ramazan Bayramınızı tebrik ederim.

imza

Powered by OrdaSoft!