Bu site herkese açık bir sitedir. 

1- Tüm üyeler için verilen hizmetler, Gelişmiş Üyelik durumlarında veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
2- En güncel haberlere herkesten önce ulaşmak için abonelik formuna mail adresi girilmelidir.
3- Kişisel bilgileriniz gizli tutulacak olup, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

UYARI
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
a) Sitelerimizin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
b) Sitelerimizde yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

İÇERİK
Sitede sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. Site içeriğinde yer alan bütün yazı, grafik, fotoğraf, video, animasyon, seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Mimart Yayıncılığın izni olmadan link vermek yasaktır. Mimart Yayıncılık her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir

Sitelerimizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, site hizmetlerini geliştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amaç, sitenin talep edilen özelliklerde olması ve site gelişimini sağlamaktır.

ÇEREZ KULLANIMI
Sitelerimizde google'a uyumluluk (Google Analytics), sayfaların hızlı açılmasını sağlayabilmek için tarayıcı/aygıt türü, kullanılan işletim sistemi, referrer URL, IP adresi ve sunucu sorgusunun saati gibi bilgileri saklıyoruz. Websitemizde yer alan çerezler bu izinli Pazarlama mesajlarını verebilmek, içerik optimizasyonu sağlayabilmek için kullanılır.

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır. Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

alu


win2


ozel logo


album logo

 

 2018 FUAR ALBÜMÜ

album18kpk  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmoblissuu


 2017 FUAR ALBÜMÜ

kpk album2017  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu

 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2015 FUAR ALBÜMÜ

albüm 2015  İNDİR Mobil / Tablet >  Tbmobl


 2014 FUAR ALBÜMÜ

album 2014  


 2013 FUAR ALBÜMÜ

album 2013  


 2012 FUAR ALBÜMÜ

album2012  Dergilerimiz E-Dergi Formatındadır.

pdf indir İndir > mobil / tablet ... Nerede ? Cihazınızda downloads/indirilenler klasörüne bakınız.

 

YURTİÇİ FUARLAR / domestic fairs

yurticifuar

 

YURTDIŞI FUARLAR / overseas fairs

yurtdisifuar

Partnerlerimiz/ our partners

partner

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

kemalbeysmll

Zorlukları Çalışarak Aşacağız

Türkiye ekonomik performansının iki temel belirleyici unsuru olan global ekonomideki dalgalanmalar ve iç siyasette yaşanan ekonomik-siyasal iniş-çıkışlar, döviz kurlarında sert dalgalanmalara yol açıyor ve bu finansal kırılganlık, Türkiye ekonomisinin performansını düşürmeye devam ediyor. Bu performans kaybından en çok etkilenenlerin işletmeler olduğu da bir gerçek. Yaşanan bu olumsuz gelişmelerin önüne geçmek için, Türk lirasının değerinin korunmasıyla ilgili Resmi Gazete’de yeni düzenleme yayımlandı. Bu düzenlemede döviz üzerinden yapılan menkul, gayrimenkul alım-satım ve kiralama sözleşmelerinin 30 gün içinde Türk lirasına dönüştürülmesi yer alıyor.  Aynı zamanda ülkemizi bu dar boğazdan çıkaracak olan adımlardan birinin de katma değeri yüksek ürünlerle ihracat yapmak olduğunu ve firmalarımızın da buna artık daha çok önem vereceğini düşünüyoruz. Bu önlem ve planlar ile yaşanan sıkıntıların en kısa sürede atlatılacağına inanıyoruz.

Bu döviz dalgalanmaları sebebiyle yaşanan performans kaybını nötr hale getirebilmek adına düzenlenen ve katılım sağlanan çeşitli fuar organizasyonları; yapılan ikili-toplu iş görüşmeleri sektörümüze ve bize umut kaynağı oluyor. Çünkü çalışmadan ekonomiye katkı sağlamanın imkânsız olduğunu biliyoruz. Bizler de iş dünyası temsilcileri olarak söz verdiğimiz gibi sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz, edeceğiz. Ülkemizin ortak yararları doğrultusunda daha güvenli ve daha üretken bir geleceğin sağlanması amacıyla var gücümüz ile çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

Yerel ve uluslararası ticari platformların vazgeçilmez lider yayın kuruluşu olarak; sektörümüze yön veren etkinliklerde yer almaya devam ediyoruz.  Win&ARTProje ve ALU&Art Dergilerimizin yeni sayıları ile yurtiçinde İstanbul Ankiros, Kauçuk, İntermob, Eurasia Adhesive&Sealant ve Malatya Yapı fuarlarında yer alacağız. Yurtdışında ise 9-11 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan Alüminyum Fuarı’nda sektörümüzün tek Türk yayın kuruluşu ve fuarın medya partneri olarak 12. holde F52 nolu stantta dergilerimizin dağıtımını gerçekleştireceğiz. Ardından 23-26 Ekim tarihleri arasında yine Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan Glasstec Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşacağız.

Yurtdışı Özel Sayılarımız ile İran/Tahran Confair, Ukrayna/L’viv Windo L’viv ve Dubai Door&Windows&Facades Fuarlarında yerimizi aldık. Kasım ayı içerisinde düzenlenecek olan İspanya/Madrid Veteco, Fas/Kazablanka S.I.B ve Cezayir Best5 Fuarlarında olacağız. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden tek Türk yayın kuruluşu olarak katıldığımız fuarlarda yerli ve yabancı firmalar ile temaslar kuracağız, ticari alanda firmaların birbirleriyle görüşmelerine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Son olarak, bize gurur veren, maneviyatımızı kuvvetlendiren günlerimizi hatırlamadan geçmek istemiyoruz. Gelecek nesillerimize yaşanılası bir ülke bırakmamız dilek ve temennileri ile Kurban Bayramınızı; Türklere Anadolu’nun kapılarını açan Malazgirt Zaferimizi; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazanılan 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve şükran ile anıyoruz.

imza

Powered by OrdaSoft!