re constructiraq banner

HAKKIMIZDA

 

                        

 

Mimart Yayıncılık ve Organizasyon San. Tic. Ltd. Şti; deneyimli kadromuz, bilgi birikimimiz ve üretkenliğimizle kapı, pencere, çatı, cephe, cam, yalıtım, aksesuar, makine ürün grubunu içeren pvc ve alüminyum sektörüne yönelik iki ayda bir yayınladığımız Win&ART Proje ve ALU&Art Dergileri olarak hizmet vermekteyiz. 

Ayrıca 2008 yılından beri sektöre yararlı olabilecek fuarlar ve ülkeler için hazırladığımız Yurtiçi & Yurtdışı Fuar Özel Sayılarımızla da sektörün gelişimine katkı sağlamaktayız.

Yayınladığımız dergilerimizin yanı sıra; fuar, konferans, seminer organize ederek, yurtiçi & yurtdışı fuar turları düzenleyerek, kurumsal kimlik çalışmaları yaparak; reklam-tanıtım organizasyonlarımızla hizmet vermekteyiz. 2009 yılında İran/Tahran’da düzenlediğimiz Kapı, Pencere Fuarı’na, Nijerya/Abuja’da düzenlediğimiz Yapı Fuarı ile devam ettik. 2012 yılında başta Irak, İran ve Nijerya olmak üzere fuar organizasyonumuzu sürdürmeye devam edeceğiz. Bu hizmetlerimize en iyi şekilde devam ederken çeşitli ülkelerde ikili iş görüşmeleri yapmayı hedeflemekteyiz.

Aynı zamanda ülkemizin çeşitli bölgelerinde Organize Sanayi Bölgeleri kapsamında faaliyet gösteren firmaların, ürün, hizmet, iletişim ve referans gibi bilgilerinden oluşan kaynak niteliğindeki OSB Rehberleri’nin de hazırlık aşamasından, baskı ve dağıtım aşamasına kadar organizasyonunu yapmaktayız. 

Vizyon

Hizmet verdiğimiz konularda, müşteri memnuniyetini esas alarak, kaliteyi ön planda tutarak, küresel piyasalardaki gelişmeleri yakından takip ederek, ülkemizde de uygulanmasını sağlamak, mesleğimizin ve sektörümüzün gelişmesine katkı sağlayacak faaliyetlerde bulunmak.

Misyon

Doğrudan ve dolaylı olarak içinde yer aldığımız sektörde, iletişimi sağlamak, sorunları saptayıp çözüm yollarını oluşturmak, tecrübe ve bilgi birikiminin paylaştırılmasına hizmet etmek.

Sorumluluk

Sektörün sesini yurtiçi ve yurtdışında duyurabilmek için yayıncılık alanında üzerimize düşeni büyük bir sorumluluk ve disiplin anlayışıyla yerine getirmekteyiz.

Bu kapsamda sektörümüzün en önemli derneği SEYAD (Sektörel Yayıncılar Derneği) başta olmak üzere diğer ilgili kurum ve kuruluşlara üyeliğimiz, yayın hayatına başladığımız ilk günden beri devam etmektedir.

Bu vesile ile sektörel yayıncılığın etik kurallarına uymayı taahhüt ederek, firmanızın ve markanızın tüketicilerle saygın bir ortamda buluşmasını sağlamaktayız.

Kıtalar Arası İletişim Köprüsü

Her biri kendi alanında sektörün nabzını tutan Win&ART Proje ve ALU&Art Dergileri kıtalar arası iletişim köprüsü olmaya devam ediyor. İran ve Almanya temsilcilerimizden sonra Nijerya temsilcimizle de sektöre dinamizm ve heyecan katmaya devam ediyoruz. Bu amaçla Nijerya’nın başkenti Abuja’da açtığımız temsilciliğimizle dış ticaret faaliyetlerine başladık. Nijerya’nın zorunlu tuttuğu tüm ticari belgeleri bünyemize kattık. Bu girişimimizle aynı zamanda, Nijerya’yla ticaret yapmak isteyen iş çevrelerine sağlam bir alt yapı sunmayı da hedefliyoruz. Girişimcilerimiz, kendilerinin belge hazırlamasına gerek olmadan Nijerya ile alışverişlerini, bizim aracılığımızla yapabilecekler ve dilerlerse buradaki tüm girişimlerini bizim danışmanlık şirketimiz vasıtasıyla gerçekleştirebileceklerdir.

Bu site herkese açık bir sitedir. 

1- Tüm üyeler için verilen hizmetler, Gelişmiş Üyelik durumlarında veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
2- En güncel haberlere herkesten önce ulaşmak için abonelik formuna mail adresi girilmelidir.
3- Kişisel bilgileriniz gizli tutulacak olup, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

UYARI
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
a) Sitelerimizin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
b) Sitelerimizde yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

İÇERİK
Sitede sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. Site içeriğinde yer alan bütün yazı, grafik, fotoğraf, video, animasyon, seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Mimart Yayıncılığın izni olmadan link vermek yasaktır. Mimart Yayıncılık her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir

Sitelerimizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, site hizmetlerini geliştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amaç, sitenin talep edilen özelliklerde olması ve site gelişimini sağlamaktır.

ÇEREZ KULLANIMI
Sitelerimizde google'a uyumluluk (Google Analytics), sayfaların hızlı açılmasını sağlayabilmek için tarayıcı/aygıt türü, kullanılan işletim sistemi, referrer URL, IP adresi ve sunucu sorgusunun saati gibi bilgileri saklıyoruz. Websitemizde yer alan çerezler bu izinli Pazarlama mesajlarını verebilmek, içerik optimizasyonu sağlayabilmek için kullanılır.

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır. Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

alu


win2


ozel logo


album logo

 

 2018 FUAR ALBÜMÜ

album18kpk  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmoblissuu


 2017 FUAR ALBÜMÜ

kpk album2017  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu

 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2015 FUAR ALBÜMÜ

albüm 2015  İNDİR Mobil / Tablet >  Tbmobl


 2014 FUAR ALBÜMÜ

album 2014  


 2013 FUAR ALBÜMÜ

album 2013  


 2012 FUAR ALBÜMÜ

album2012  Dergilerimiz E-Dergi Formatındadır.

pdf indir İndir > mobil / tablet ... Nerede ? Cihazınızda downloads/indirilenler klasörüne bakınız.

kemalbeysmll

Verimli Fuarlar Geçirmenizi Dileriz

Fuarlar, birçok firma tarafından ürün gruplarının sergilendiği, sektör profesyonelleri ile üreticilerin buluştuğu köprü niteliği taşıyan, ticareti geliştirme platformlarıdır. Bu ticari platformlarda sergilenen ürün gruplarının yanında, sektörün ulaştığı son inovatif gelişmeler de takip edilmektedir. Bizler de Win&ARTProje ve ALU&Art Dergileri olarak fuarları, basın toplantılarını, ödül törenlerini yakından takip ederek yerel ve uluslararası ticari platformlarda sektörümüze yön veren etkinliklerin nabzını tutmaya devam ediyoruz.

Almanya, Nijerya, İran ve Gürcistan ülkelerinde bulunan temsilciliklerimiz ile sizleri daha geniş kitlelere ulaştırıyor, ihracata ve ihracat yapmak isteyen sektör paydaşlarımıza destek oluyoruz.

Yılın ilk çeyreğinde İran Do-Wintech, Polonya Budma, Ukrayna Interbuild fuarlarında Yurtdışı Özel Sayımızın dağıtımını gerçekleştirdik. 43. Yurtdışı Özel Sayımız ile de Cezayir Batimatec, Sırbistan Seebbe, Gürcistan Caucasus, Lagos The Big 5, Bağdat Irakbuild, Fas The Big 5 Kahire The Big 5, AddisBuild fuarlarında sektör profesyonelleriyle bir araya geleceğiz.

Win&ARTProje ve ALU&Art Dergilerimizin son sayıları ile yurtiçinde İnşaat Konut Konferansı’nda, Adana İnşaat Fuarı’nda; yurtdışında ise Almanya Münih BAU Yapı Fuarı’nda yerimizi aldık.

Sektörümüzün baskı adedi ve dağıtım ağıyla en çok takip edilen dergileri olma özelliğini uzun yıllardan beri koruyan Win&ARTProje ve ALU&Art Dergilerimizin yeni sayıları ile birlikte bu yıl 9. kez hazırladığımız Fuar Özel Sayımızı 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında Reed Tüyap tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrupa’nın ikinci, Türkiye’nin ise en büyük ihtisas fuarı olan Avrasya Pencere, Kapı, Cam Fuarı’nda ve Alüminyum Profil, Cephe Sistemleri-Aksesuarları Özel Bölümü’nde sizlerle buluşturacağız. 100'ün üzerinde ülkeden 70.000'in üzerinde sektör profesyonelinin bir araya geleceği fuarda 3 ayrı dergi ve 3 ayrı stand ile katılım göstereceğiz. Salon 2 - 223A, Salon 9 – 904, Salon 14 - 1402B nolu stantlarımızdan yeni sayılarımızı inceleyebilir, fuara ve sektöre dair görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu sayılarımız ile Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’nın ardından Diyarbakır Yapı, Samsun Yapı, Konya İnşaat, Bursa Yapı fuarlarında yer alarak sektör yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Sizlerin desteği ile sektörde bir ilki gerçekleştirerek Avrasya Pencere, Kapı, Cam, Alüminyum Fuarı’na katılan ve ziyaret eden firmaların fotoğraflarının yer aldığı Albüm Çalışmamızı bu yıl 8. kez yayına hazırlayarak İstanbul Yapı Fuarı’ndaki standımızdan firmalara dağıtımını gerçekleştireceğiz.

Win&ARTProje ve ALU&Art Dergilerimizi yakından takip ettiğiniz için siz değerli dostlarımıza teşekkürlerimizi ileterek, standlarımıza ziyaretinizden onur duyacağımızı belirtmek isterim. Hepimizin verimli bir fuar geçirmesini temenni eder, işlerinizde başarılar dilerim.

imza

 

YURTİÇİ FUARLAR / domestic fairs

yurticifuar

 

YURTDIŞI FUARLAR / overseas fairs

yurtdisifuar

Partnerlerimiz/ our partners

partner

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Powered by OrdaSoft!